WYZWANIE

S.P.R.P. GAL Sp. j. jest rodzinną firmą farmaceutyczną z ponad 25-letnią tradycją. Firma specjalizuje się w produkcji preparatów opartych na naturalnych składnikach, których receptury opracowywane są przez zespół specjalistów w doskonale wyposażonym laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym. Współpraca Agencji grey tree GAL Sp. j. rozpoczęła się w 2007 r i trwa nieprzerwanie po dziś dzień.

ROZWIĄZANIE

Od początku współpracy zadaniem naszej Agencji było projektowanie i wdrażanie komunikacji w Internecie. Odpowiadamy zatem w dużej mierze za efekty jakie GAL osiąga dzięki komunikacji on line, a było tych działań na przestrzeni lat wiele. Jednym z przykładowych elementów komunikacji jest stała obsługa za zakresie obsługi social media. Agencja grey tree jest odpowiedzialna za markę GAL zarówno na Facebook.com, Instagramie czy w YouTube.com. Jednym z ciekawszych projektów była współpraca z wybranymi blogerami, którzy mieli możliwość odwiedzić fabrykę firmy GAL a następnie przekazać swoje spostrzeżenia na swoich blogach, profilach czy kanałach social media.

Poza bieżącym prowadzeniem komunikacji realizujemy zadania produkcyjne (copy, kreacja, fotografia, video, eventy, www). W strategii opracowanej dla firmy GAL założeniem naszym było zdobycie lojalności konsumentów. By ten cel osiągnąć wdrożyliśmy kilka całorocznych programów lojalnościowych, konkursów, akcji specjalnych. Jednym z flagowych działań jest konkurs fotograficzny, który w 2018 roku prowadzimy po raz piąty. Oczywiście zawsze „coś” modyfikujemy lub zmieniamy ale zasada generalna jest taka sama – przynieść klientom firmy GAL radość na koniec roku.

WORK IN PROGRESS

Strategia komunikacji GAL to przede wszystkim kompleksowa obsługa firmy i produktów. Wspieramy naszego klienta między innymi a takich obszarach jak SEO/SEM, social media marketing, obsługa kreatywną i fotograficzna. Firma GAL  ma zapewnioną także obsługę w zakresie e-PR, w tym przeciwdziałanie kryzysom w internecie. Opieka copywriterska zapewnia z kolei wysoką jakość tekstów jakie firma publikuje na stronie www czy w innych kanałach komunikacji. Do zadań Agencji należy także poszukiwanie i wdrażanie nowych działań czy to jako jednorazowych czy długookresowych jak np. kampanie CSR czy pro publico bono.

Nasza współpraca z GAL to przede wszystkim doskonała znajomość produktów i oczekiwań klienta z naszej strony, a ze strony firmy to zaufanie do proponowanych przez nas rozwiązań marketingowych. Wszystkie lata współpracy nauczyły nas, że by przygotować dobrą kampanię należy znać bardzo dobrze zarówno klienta, jego produkty jak i jego oczekiwania. By ten etap osiągnąć należy rozmawiać, dużo i to nie tylko wtedy gdy omawiamy kolejne zlecenia.

REZULTATY

Stała współpraca od 2007 r. Współpraca począwszy od web design, poprzez całoroczne kampanie social media aż po obsługę copywriterską czy fotograficzną. To wszystko plus poznanie wspaniałych ludzi, niezliczona ilość godzin rozmów, kawy, wycieczek po Poznaniu. Tak, że śmiało możemy napisać, że każdej Agencji życzymy takiego klienta jak nasz GAL.

KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

    DANE AGENCJI

    grey tree sp. z o.o.

    ul. 1-go Maja 41B lok. 30

    96-300 Żyrardów

    PL