...

„Fundamentem istnienia Agencji grey tree są pracownicy i współpracownicy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu projektami biznesowymi. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom profesjonalne i bezpieczne rozwiązania”.

Dariusz Goźliński

Prezes Zarządu grey tree sp. z o.o.

Agencja interaktywna to grupa ludzi, której powierza się ważne strategiczne zadania. Dlatego wybieraj sprawdzonych ludzi.

. . .

GENEXO Sp. z o.o.

“Współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Agencja wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, bieżący kontakt z opiekunem projektu umożliwia dokonywanie szybkich poprpawek i zmian w projektach, ponadto agencja grey tree cechuje się pomysłowością, doświadczeniem, starannością i dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także szybka, terminowa realizacja zleceń oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Wszelkie realizowane przez agencję zlecenia zostały wykonane z uwzględnieniem wszelkich wymagań klienta, rzetelnie i fachowo.

Agencja grey tree jest profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia partnerem biznesowym”.

Iwona Ciszewska

Marketing manager

HEEL POLSKA Sp. z o.o.

“W trakcie naszej współpracy pracownicy agencji z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonywali powierzone im zadania, dotrzymując przy tym ustalonych terminów. Przekonaliśmy się także, iż w zespole grey tree mamy partnerów, z którymi możemy wypracować wspólne optymalme rozwiązania dla naszych marek.

Agencja grey tree to firma godna polecenia, profesjonalna, mająca duże doświadczenie w zakresie oferowanych usług, kreatywna, otarta, która potrafi sprostać stawianym jej wysokim wymaganiom”.

Katarzyna Miler-Matuszewska

Business Development &New Projects Manager

S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek Sp.j.

“Współpraca przebiega niezmiennie na wysokim poziomie. Dedykowany pracownik zapewnia bieżący kontakt i rekację w kwestii wprowadzania wszelkich zmian i nowych pomysłów.

Cenimy sobie znajomość specyfiki branży i wiedzy z zakresu działania GAL. To czynniki, które pozwalają na profesjonalne dobieranie odpowiednich narzędzi, rozwijanie kreatywnych wizji (m.in. konkursy) i osiąganie satysfakcjonujących wyników.

Agencję grey tree możemy polecić jako pomysłowego, rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Dodatkowa inicjatywa i doradztwo dają nam komfort prcy i poczucie solidnego wsparcia naszych projektów”.

Z-CA Prezesa

inż. Michał Marek

Agencja grey tree należy do IAB Polska

“Rozwój każdej firmy nieodłącznie związany jest z udziałem w zrzeszonych strukturach, które w naturalny sposób poszerzają horyzonty i dają możliwość dzielenia się i zdobywania nowych umiejętności. Członkostwo Agencji grey tree w IAB, udział w dyskusjach ze specjalistami z wielu dziedzin oraz panele w ramach grup roboczych przyczyniają się do poszerzenia wiedzy, co z kolei przekłada się na skuteczność usług oferowanych naszym Klientom.”

Dariusz Goźliński

 

 

 

Nasi Klienci osiągnęli sukces dlatego,

ŻE KIEDYŚ WYSŁALI BRIEF DO AGENCJI GREY TREE

. . .
zapraszamy