MISJA

Misją Agencji grey tree jest rozpowszechnianie nowoczesnych narzędzi marketingowych. Oferujemy to co najlepsze, bez względu na wielkość i skalę prowadzonej działalności. Dlatego naczelną zasadą jest dla nas Zarządzanie zasobami pozwalające na dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług marketingowych wszystkim naszym klientom, bez ich różnicowania. Naszą misję realizujemy poprzez pozyskiwanie najlepszych pracowników i współpracowników oraz stałe aktualizowanie ich kompetencji zawodowych, wspieranie rozwoju zawodowego, a także zwracanie szczególnej uwagi na przestrzeganie standardów Agencji grey tree przez wszystkich członków zespołu. Działamy ze świadomością, że dbałość o pracowników jest tożsama z dbałością o naszych klientów. Pełne zaangażowanie oraz dobór doświadczonej kadry łączymy z nieszablonowym podejściem. Wszystkie projekty realizujemy ze świadomością, że efektywność jest podstawową kategorią weryfikacji naszych produktów i usług.

WIZJA

Tworzymy zgrany zespół, realizujący ważne, w tym strategiczne zadania, istotnie wspierające naszych klientów w osiąganiu zamierzonych celów społecznych i biznesowych.

 1. Działamy zespołowo!
 2. Wspólnie realizujemy misję agencji i godnie reprezentujemy firmę na zewnątrz.
 3. Przestrzegamy standardów Agencji grey tree.
 4. Jesteśmy uczciwi wobec klientów i wobec siebie.
 5. Zachowujemy poufność.
 6. Bierzemy odpowiedzialność zarówno za czyny, jak i słowa.
 7. Samodoskonalenie jest naszym obowiązkiem.
 8. Standardem współpracy jest dobra, dwustronna komunikacja.
 9. Konflikt jest dla nas szansą rozwojową.
 10. Nie boimy się krytyki. Krytykujemy działania, a nie osoby.
 11. Stosowanie powszechnie obowiązujących zasad grzecznościowych jest wyrazem naszego profesjonalizmu.
 12. W pracy, w szczególności w kontaktach z klientami, zachowujemy neutralność światopoglądową i polityczną.
 13. Zadania wykonujemy terminowo, z zachowaniem wyznaczonych celów i standardów jakościowych.
 14. Konsultujemy z Zarządem sytuacje mogące wywołać skutki szkodliwe dla firmy.
 15. Dbamy o porządek, sprzęt i oszczędne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych.

IAB
POLSKA

Rozwój każdej firmy nieodłącznie związany jest z udziałem w zrzeszonych strukturach, które w naturalny sposób poszerzają horyzonty i dają możliwość dzielenia się i zdobywania nowych umiejętności. C Członkostwo Agencji grey tree w IAB, udział w dyskusjach ze specjalistami z wielu dziedzin oraz panele w ramach grup roboczych przyczyniają się do poszerzenia wiedzy, co z kolei przekłada się na skuteczność usług oferowanych naszym Klientom

REFERENCJE

 • HEEL POLSKA Sp. z o.o.

  W trakcie naszej współpracy pracownicy agencji z pełnym zaangażowaniem i starannością wykonywali powierzone im zadania, dotrzymując przy tym ustalonych terminów. Przekonaliśmy się także, iż w zespole grey tree mamy partnerów, z którymi możemy wypracować wspólne optymalne rozwiązania dla naszych marek. Agencja grey tree to firma godna polecenia, profesjonalna, mająca duże doświadczenie w zakresie oferowanych usług, kreatywna, otarta, która potrafi sprostać stawianym jej wysokim wymaganiom.
  Business Development &New Projects Manager
  HEEL POLSKA Sp. z o.o.
 • IPSEN POLAND Sp. z o.o.

  Od 2013 roku agencja grey tree wykonuje dla IPSEN Poland działania związane z reklamą i marketingiem. Do tej pory realizowaliśmy wspólnie działania dla marki Smecta, która opierała się na wykorzystaniu narzędzi social media, web design, reklamie display, a także na wsparciu nas dobrym copywritingiem w opracowaniu haseł i tekstów na stronę www czy inne materiały promocyjne. Z przyjemnością wystawiamy grey tree pozytywne referencje i polecamy współpracę. Wszelkie terminy zawsze były zachowane, dzięki doświadczeniu pracowników agencji i znajomości specyfiki branży z trudnymi produktami, mieliśmy świetnie dobrany zestaw narzędzi, który finalnie przekładał się na realizację celów. Profesjonalizm i rzetelność szły w parze z perfekcyjną komunikacją. Zaufanie, które w trakcie współpracy zostało wypracowane , pozwala nam polecić grey tree jako solidnego partnera. IPSEN Primary Care National Account Manager
  IPSEN Primary Care
  National Account Manager
 • HEXANOWA Sp. z o.o.

  Firma HEXANOVA Sp. z o.o współpracuje z agencją grey tree sp. z o.o. w zakresie działań reklamowych dla firmy i produktów z jej portfolio. W trakcie trwania współpracy pracownicy agencji wykazują się profesjonalną obsługą firmy, znajomością branży i wysokim poziomem wiedzy merytorycznej z zakresu marketingu internetowego. Szczególnie cenimy sobie elastyczność, otwarte podejście do klienta i zaangażowanie agencji w prowadzone działania. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić agencję grey tree sp. z o.o. jako solidnego partnera w biznesie. Serdecznie gratulujemy wysokiego poziomu, który agencja reprezentuje i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.
  Dyrektor Medyczny
  Hexanova Sp.z o.o
 • GENEXO Sp. z o.o.

  Współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Agencja wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, bieżący kontakt z opiekunem projektu umożliwia dokonywanie szybkich poprawek i zmian w projektach, ponadto agencja grey tree cechuje się pomysłowością, doświadczeniem, starannością i dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także szybka, terminowa realizacja zleceń oraz wysoka jakość świadczonych usług. Wszelkie realizowane przez agencję zlecenia zostały wykonane z uwzględnieniem wszelkich wymagań klienta, rzetelnie i fachowo. Agencja grey tree jest profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia partnerem biznesowym.
  Marketing manager
  GENEXO Sp. z o.o.
 • S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek Sp.j.

  Współpraca przebiega niezmiennie na wysokim poziomie. Dedykowany pracownik zapewnia bieżący kontakt i reakcję w kwestii wprowadzania wszelkich zmian i nowych pomysłów. Cenimy sobie znajomość specyfiki branży i wiedzy z zakresu działania GAL. To czynniki, które pozwalają na profesjonalne dobieranie odpowiednich narzędzi, rozwijanie kreatywnych wizji (m.in. konkursy) i osiąganie satysfakcjonujących wyników. Agencję grey tree możemy polecić jako pomysłowego, rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Dodatkowa inicjatywa i doradztwo dają nam komfort pracy i poczucie solidnego wsparcia naszych projektów.
  Vice Prezes
  S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł. Marek Sp.j.


KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

  DANE AGENCJI

  grey tree sp. z o.o.

  ul. 1-go Maja 41B lok. 30

  96-300 Żyrardów

  PL