grey tree jest agencją marketingową działającą na rynku od 2007 roku. Oferujemy skuteczne rozwiązania związane z szeroko pojmowanym marketingiem. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu skutecznej komunikacji. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu strategii social media, CSR, marketingu farmaceutycznym, medical devices a wszystko uzupełniamy odpowiednią komunikacją.

Prowadzimy od lat kampanie informacyjne, edukacyjne oraz reklamowe dla firm różnych branż w tym farmaceutycznej. Mamy bogate doświadczenie w marketingu – kreacja, tworzenie i skuteczna promocja on-line oraz off-line.

Jeśli szukasz zaangażowanej agencji to wspaniale trafiłeś. Podstawą naszych działań jest komunikacja, rozumiana jako dociekliwość w poznawaniu potrzeb i oczekiwań klientów. Zapewniamy stały kontakt i regularny feedback w trackie współpracy. Działamy zgodnie z naszą naczelną zasadą dbałości o jakość wykonywanej pracy.

Zachęcamy do współpracy firmy, które potrzebują wsparcia w zakresie marketingu i reklamy, a także inne agencje oraz freelancerów.

Przejdźmy zatem do szczegółów. Jedną z najważniejszych wartość w trakcie współpracy jest dla nas szczerość i gra w otwarte karty. To oferujemy i tego oczekujemy od Klienta.

Wszystkie nasze działania realizujemy z wcześniej szczegółowo ustalonymi zasadami, ale jesteśmy też elastyczni. Pamiętamy, że każda kampania jest wyjątkowa i inna. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i ofertę szyjemy na miarę, uwzględniając wszystkie jego potrzeby. Zgodnie z naszym hasłem: gdzie reklama wymaga sprytu, grey tree przybywa z pomocą.

Zaczynamy tak jak większość agencji od analizy wypełnionego przez Ciebie briefa. Może to być Twój formularz lub nasz który może pobrać TUTAJ. Prosimy o jego jak najdokładniejsze wypełnienie i odesłanie go do nas. Przeanalizujemy wszystkie zawarte w nim informacje i wrócimy zapewne z dodatkowymi pytaniami. Zarówno Ty jak i my chcemy mieć pewność, że wszystko dobrze zrozumieliśmy. Gdy ta pewność już będzie przygotujemy i prześlemy Ci propozycję współpracy.

Z uwagi, że sami szanujemy naszych Klientów to oczekujemy od Ciebie tego samego. Pamiętaj zatem, że nie wysyłamy próbek naszej oferty, ani wstępnych grafik czy przykładowych kosztorysów. Umowa lub zlecenie zawiera wszystkie możliwe szczegóły współpracy i zgodnie z nią działamy realizując cały projekt.

Jeśli jesteś firmą:

 • zadbamy o skuteczną strategię. Przeprowadzimy Cię przez meandry reklamy. Z naszą pomocą zbudujesz trwały, pozytywny wizerunek swojej marki. Powierz swój branding w nasze ręce, a my zajmiemy się resztą!
 • potrafimy wykorzystać potencjał drzemiący w internecie i na jego podstawie zbudujemy naturalną więź łączącą Twoją markę z potencjalnymi klientami.
 • z nami wspólnie zaprojektujesz i wdrożysz aplikacje mobilne wspierające Twoją firmę lub konkretny produkt.
 • zadbamy o autorski projekt Twojej strony www. Opracujemy go dla Ciebie w standardzie RWD. Przekonaj się, że CMS może być prosty i intuicyjny, a Twoja strona, dzięki optymalizacji pod kątem wyszukiwana w Google, stanie się rozpoznawalna.
 • organizujemy i przeprowadzamy profesjonalne sesje fotograficzne. Zdjęcia podkreślą wyjątkowość Twojego produktu i skutecznie przykują uwagę odbiorców.

Jeśli jesteś przedstawicielem innej agencji i jesteś zainteresowany współpracą:

 • jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie podzielimy się swoim warsztatem.
 • w myśl zasady, że synergia jest wskazana, chętnie podejmiemy wspólne działania, by efekt przeprowadzonej kampanii był bardziej kompleksowy, a Klient czuł się dopieszczony.
 • wierzymy, że łącząc swoje siły, staniemy się jeszcze bardziej skuteczni i konkurencyjni w wymagającym świecie marketingu i reklamy.
 • wierzymy, że nowe doświadczenia, jakimi się wymienimy podniosą efektywność i skuteczność podejmowanych działań. Wspólnymi siłami łatwiej jest sprostać wymaganiom Klienta, oszczędzając mu czas na poszukiwania kolejnych wykonawców, dostarczamy mu kompleksową usługę.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Agencji grey tree i:

 • naczelną zasadą współpracy w zespole jest dla Ciebie uczciwość i serdeczność.
 • chcesz stać się częścią zgranego zespołu ludzi o głowach pełnych pomysłów i bujnej wyobraźni.
 • bez problemu służysz swoją pomocą, a w sytuacjach alarmowych, zasada wszystkie ręce na pokład nie jest Ci obca.
 • kreatywność i zaangażowanie to Twoje drugie imię.
 • jeśli uważasz, że to właśnie TY możesz wnieść coś nowego do naszego zespołu i nie boisz się nam o tym powiedzieć.

Zapraszamy do współpracy!


KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

  DANE AGENCJI

  grey tree sp. z o.o.

  ul. 1-go Maja 41B lok. 30

  96-300 Żyrardów

  PL