Jesteśmy Agencją interaktywną realizującą kampanie digitalowe. Od 10 lat projektujemy je dla branż tzw. trudnych (m.in. farmacja i prawo). Od początku 2016 roku należymy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osób, których zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów z różnych branż.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów
– budowanie bazy potencjalnych klientów
– nawiązywanie i budowanie relacji z klientem
– przygotowanie ofert sprzedażowych, przetargowych
– współpraca z pozostałymi działami Agencji

WYMAGANIA:
– doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej lub reklamowej
– dobra znajomość branży, narzędzi social media i rozwiązań digitalowych
– orientacja na osiągnięcie celów
– doskonała organizacja czasu pracy
– umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję
– odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
– możliwość budowania zespołu sprzedażowego
– niezbędne narzędzia
– dużo wyzwań
– pizzę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres praca@greytree.pl w temacie proszę wpisać New Business Manager.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6
00-896 Warszawa
+48 22 251 70 87
+48 22 207 21 10

Wyrażam zgodę na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi przesłanego zapytania przez firmę grey tree sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883).