WYZWANIE

GP Batteries Polska od samego początku swojego istnienia aktywnie działa w branży, dostarczając swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co zaowocowało uzyskaniem pozycji lidera wśród największych firm w swojej dziedzinie. Bezustannie wprowadza innowacje i wymyśla atrakcyjne rozwiązania energetyczne, które są zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne, co pozwala wzbogacić codzienne doświadczenia konsumentów i poprawić ogólny standard życia. Firma dba nie tylko o swoją działalność, lecz z równą, jeśli nie większą troską, dbają również o środowisko naturalne. GP Batteries Polska zdecydowała się powierzyć nam zarówno opracowanie strategii jak i  komunikację z konsumentami za pomocą social media.

ROZWIĄZANIE

GP Batteries Polska – producent innowacyjnych produktów takich jak specjalistyczne akumulatorki, ładowarki czy power banki łączący jakość z ochroną środowiska naturalnego spowodowały, że kierunkiem który zaproponowaliśmy klientowi była długoterminowa kampania CSR. Nasza agencja wpadła na pomysł promocji produktów GP Batteries poprzez współpracę z grupami ratowniczymi GOPR.

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe to ogólnopolska organizacja, która niesie pomoc turystom w potrzebie w górach. Zaprojektowana i wdrożona kampania podkreślała znaczenie i jakość produktów GP Batteries dla codziennych działań i misji ratowniczych GOPR. Agencja grey tree była odpowiedzialna za planowanie i bieżącą koordynację współpracy pomiędzy klientem i GOPR.

WORK IN PROGRESS

Celem zbudowania jak największego zasięgu, Agencja stworzyła unikalne hasło: „GP Batteries oświetla drogę ratownikom GOPR„, które zostało umieszczone na materiałach promujących współpracę wraz z zdjęciami z sesji zdjęciowej, która odbyła się w górach. Co więcej, nawiązaliśmy współpracę ze wszystkimi grupami GOPR zapewniając im wsparcie w postaci produktów GP Batteries. Wykonane przez nas nas sesje zdjęciowe zostały przeprowadzone z pomocą samych ratowników, którzy zaangażowali się w kampanię promującą współpracę z GP Batteries.

REZULTATY

Efekty kampanii przerosły oczekiwania nas wszystkich. Zaprojektowana przez Agencję grey tree kampania  „GP oświetla drogę ratownikom GOPR” objęła swym programem wszystkie grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wspólne działania promujące akcję czy to w social media czy w prasie turystycznej zaowocowały znacznym wzrostem rozpoznawalności produktów GP wśród świadomych konsumentów. Ponadto klient nasz otrzymał niezwykle cenne dane w zakresie stosowania jego produktów w najtrudniejszych warunkach z jakimi w swojej pracy mają do czynienia ratownicy. Wyniki osiągnięte w ramach kampanii zaowocowały kontynuowaniem jej na kolejne lata przez naszą Agencję.

KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

    DANE AGENCJI

    grey tree sp. z o.o.

    ul. 1-go Maja 41B lok. 30

    96-300 Żyrardów

    PL