WYZWANIE

Kompleksowa zmiana identyfikacji dla naszego Klienta – firmy od wielu lat specjalizującej się w wielowymiarowej obsłudze dystrybucji i sprzedaży to wyzwanie wymagające połączenia zintegrowanej pracy zespołowej z komunikacją na najwyższym poziomie. Warunkiem powodzenia takiej kampanii jest bowiem poznanie specyfiki, zrozumienie idei i misji organizacji. Właściwa interpretacja działań jest niezbędna do zaprojektowania celnej komunikacji wizualnej.

ROZWIĄZANIE

Punktem wyjścia stało się dla nas zdefiniowanie i kreacja nazwy firmy, która zdefiniowałaby jej dynamiczny, intensywny rozwój i ciągłe wdrażanie nowości, a także stabilność i silną pozycję na rynku konsumenckim. Następnym krokiem było zaprojektowanie odpowiadające nowej nazwie identyfikacji. Stworzone w ten sposób key visuale, hasła reklamowe oraz content pozwoliły nam zbudować zawartość przejrzystej, intuicyjnej i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej. Ta digitalowa tranformacja stała się wdzięcznym punktem wyjścia do kreowania kolejnych materiałów reklamowych przeznaczonych do druku.

WORK IN PROGRESS

Kluczowe w rekonstruowaniu i metamorfozie wizualnej były komunikacja i ścisła współpraca z klientem. Dzięki stałej współpracy mogliśmy kierować prace w taki sposób, aby jak najlepiej wpasować się w wymagania i odpowiedzieć na jego potrzeby. Na każdym etapie prac analizowaliśmy postępy, prezentując wiele różnorodnych projektów wstępnych. Przedsięwzięcie wymagało szeregu istotnych zmian, dlatego staraliśmy podejść do niego jak najszerzej, dając Klientowi wachlarz możliwości po to, aby wybrać najlepsze rozwiązanie, a następnie rozwijać je w kierunku końcowym.

REZULTATY

Dzięki zintegrowanej, kreatywnej pracy stworzyliśmy zupełnie nową – dynamiczną i nowoczesną identyfikację. Energetyczna szata graficzna, nowa nazwa firmy oraz cała komunikacja wizualna zostały opracowane w taki sposób, aby nawiązywały do „dawnej” marki Klienta. Dzięki temu udało nam się zaprojektować kontynuację działalności, pokazując ekspansywność i skalę rozwoju firmy.

KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

    DANE AGENCJI

    grey tree sp. z o.o.

    ul. 1-go Maja 41B lok. 30

    96-300 Żyrardów

    PL