WYZWANIE

W grey tree projektujemy witryny internetowe na indywidualnej koncepcji i opartej na niej strategii, zdarza się, że sama idea stawia przed nami wyjątkowe wymagania. Tak jest w przypadku sztuki, której delikatna, niepowtarzalna materia wymaga szczególnego podejścia i porozumienia z artystą. Wszystko dlatego, że wirtualna przestrzeń dedykowana jego pracy ma być nie tylko intuicyjna i czytelna, ale także współgrająca z artystyczną naturą i towarzyszącym jej emocjom.

ROZWIĄZANIE

W oparciu o wymagania i upodobania naszego klienta stworzyliśmy stronę internetową przeznaczoną nie tylko do prezentowania utworów malarskich artysty, ale także celem sprzedaży jego prac. Do realizacji wyznaczonych zadań przygotowaliśmy projekt graficzny i koncept funkcjonalny, który łączył praktyczne i bezpieczne rozwiązania dla użytkowników z artystyczną formą wyrazu autora obrazów.

WORK IN PROGRESS

Jednym z najważniejszych zadań była dla nas realizacja profesjonalnej sesji fotograficznej, która pozwoli zaprezentować prace autora w najwyższej jakości. Jakość ta musi bowiem nie tylko pokazać prawdziwy kunszt obrazów, ale także zawszeć zamknięte w nich emocje i przekaz. Do gotowych fotografii w ścisłej współpracy z klientem opracowaliśmy content, który nadał odpowiedni ton prezentowanym pracom. Gotowy materiał przenieśliśmy na intuicyjną i łatwą w obsłudze platformę, której celem jest umożliwienie szybkiego i bezpiecznego zakupu bez obaw o dane osobowe i środki transakcyjne.

REZULTATY

Witryna CorpseArt w przejrzysty sposób prezentuje obrazy, które dzięki wysokiej jakości fotografiom zachowują swój przekaz w wirtualnej rzeczywistości. Strona będąca jednocześnie internetową identyfikacją autora oraz miejscem sprzedaży jego prac tworzy kompatybilną i funkcjonalną wizytówkę artystyczną, otwartą na miłośników tej wyjątkowej sztuki.

Chętni do zakupy prac odwiedzający witrynę mogą wykonać bezpieczną transakcję w dowolnym momencie, ponieważ mechanizm sprzedażowy został oparty i zbudowany na certyfikowanych, sprawdzonych narzędziach e-commerce.

KONTAKT

WYŚLIJ NAM ZAPYTANIE

    DANE AGENCJI

    grey tree sp. z o.o.

    ul. 1-go Maja 41B lok. 30

    96-300 Żyrardów

    PL