...

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe gwarantują, że zostawisz dobre wrażenie, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta odbiorca. Pierwsze wrażenie na kliencie często musi zrobić właśnie twoja strona WWW. Nie pozwól, żeby go zawiodła. Czy jest co najmniej tak samo dobra jak twoje produkty i usługi? Możemy zadbać, by tak właśnie było.

Responsywne strony internetowe kreują wizerunek

Responsywna strona internetowa jest równie prostym, co niedocenianym narzędziem kreowania wizerunku. Często nawet topowe, ogólnopolskie marki miewają w tym względzie kłopoty. To bardzo dobra wiadomość dla klientów naszej agencji. Możemy sprawić, że staniesz w czołówce!

Responsywna strona internetowa buduje wiarygodność

Strona internetowa dostosowana do każdego ekranu buduje wiarygodność wśród klientów. To przekłada się na popularność produktów i usług. Dla młodszego pokolenia przestarzały layout i antyczny interfejs są jak zamknięte drzwi do naszej siedziby, a brak strony internetowej oznacza dla nich brak firmy. Znaczenie informacji komunikowanych za pomocą strony internetowej wciąż rośnie. Już ponad połowa Polaków regularnie korzysta z internetu, a dorastające dziś pokolenie określane jest pokoleniem „C” – computerized, connected, always clicking. Responsywna strona internetowa to wymaganie teraźniejszości, które prowadzi w przyszłość.

Strona internetowa jako inwestycja

Budowa nowej strony internetowej to inwestycja, która się zwraca. W ciągu dwóch dekad jakość obecności w sieci zadecyduje o wyłonieniu nowych liderów w poszczególnych branżach. Wiele firm, które nie mają w strategii nadążania za obowiązującymi trendami, ustąpi miejsca strategiom opartym o skuteczny e-marketing.

Liczy się czas

Opisując właściwości nowoczesnej, responsywnej strony internetowej wymienia się takie elementy jak atrakcyjny layout i funkcjonalny interfejs. Połączenie tych dwóch elementów określamy mianem designu. Najważniejszą korzyścią płynącą z designu jest czas, który pozwala on zaoszczędzić. Odpowiednio zaprojektowana strona potrafi w kilka sekund udzielić konsumentowi tych informacji, których potrzebuje, bez marnowania jego czasu na to, co jest mu akurat zbędne. Podpowiemy ci więc nie tylko co i jak zakomunikować, ale też z czego zrezygnować, żeby nie zniechęcić odbiorców.

Dobra strona to dobry content

Dobry content, czyli treść, odróżnia strony internetowe tworzone przez profesjonalistów od pozostałych. Liczy się przejrzystość i harmonia – zarówno warstwy graficznej jak i tekstowej. Kreatywna forma nie może przeważać nad funkcjonalnością. To stawia przed projektantami szczególnie wyzwania. Jak wyróżnić stronę pozostawiając ją prostą i czytelną? Mamy na to kilka własnych patentów!

Intuicyjny CMS – zaplecze strony internetowej

Tworzymy responsywne strony internetowe dostosowane do potrzeb odbiorców, ale przy tym przyjazne administratorom. Dużo uwagi poświęcamy na to, aby do każdy projekt wyposażyć w intuicyjny CMS, który sprawi, że zarządzanie treścią na stronie wymaga jedynie podstawowej znajomości zasad obsługi komputera. Wychodzimy z założenia, że dobrze zaprojektowana strona WWW oszczędza nie tylko czas konsumentów, ale także osób, które nią zarządzają.

Pozycjonowanie stron internetowych

Projektując responsywne strony internetowe uwzględniamy też zasady SEM (ang. Search Engine Optimization). Dzięki temu są atrakcyjne nie tylko dla ludzi, ale także dla algorytmów Google. Dlaczego to ważne? Ponieważ ponad 90% internautów w ponad 90% przypadków nie zagląda dalej niż na trzecią dziesiątkę wyszukiwania. W Agencji grey tree zadbamy o to, aby twoja strona znalazła się odpowiednio wysoko, by zostać zauważona. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły!