...

Fotografia reklamowa

Rynek e-commerce dynamicznie rośnie, a razem z nim rośnie znaczenie fotografii reklamowej. Wszędzie tam, gdzie klient nie styka się z produktem bezpośrednio, obraz zastępuje ten kontakt. Ma to też szczególne znaczenie w promocji usług. Nie wiesz jak zobrazować produkt albo usługę?

Nasz warsztat, twój sukces

Dysponujemy w pełni wyposażonym zapleczem, które pozwala nam oferować pełne spektrum fotografii reklamowej. Służymy nie tylko warsztatem technicznym, ale także kreatywnym. Wysokiej jakości sprzęt pozwala nam na realistyczne odwzorowanie kolorów i detali, a dzięki zmysłowi artystycznemu wydobywamy piękno ukryte w przedmiotach codziennego użytku.

Piękno i prostota packshota

Packshot czyli realistyczne zdjęcie produktu na neutralnym, zwykle białym tle. Jego wykonanie, wbrew pozorom, wymaga sporych nakładów pracy. Kluczowym elementem jest tutaj odpowiednie oświetlenie oraz przygotowanie produktu. Wykonujemy packshoty statyczne i dynamiczne.

Sesje studyjne

Chcesz, aby twój produkt mówił, krzyczał, a może wzbudzał ciekawość? Za pomocą drobnych detali albo rozbudowanych stylizacji możemy stworzyć dowolny nastrój, który pobudzi emocje odbiorców. Powiedz nam, co chcesz osiągnąć albo zdaj się na nasz zespół kreatywny!

Fotografia dla firm

Jeśli chcesz wzbudzić zaufanie, pokaż prawdę o sobie. Autentyczność to atut, po który zawsze warto sięgnąć. Pochwal się zdjęciami swojej firmy oraz swoich pracowników, nie tylko na swojej stronie, ale także w innych materiałach promocyjnych. Zadbamy o to, by wszystkie zdjęcia wyglądały profesjonalnie, a przy tym w 100% naturalnie.

Fotografia przemysłowa

W relacjach B2B fotografia reklamowa także odgrywa ogromne znaczenie. Nawet jeśli wydaje nam się, że wszyscy w biznesie kierują się racjonalną kalkulacją. Zajmujemy się fotografią przemysłową, ponieważ wiemy, że tak nie jest. Wiemy jak przedstawić duże przestrzenie tak, aby wzbudzały odpowiednie emocje. W sposób szczególny dbamy o detale. Zaufaj nam, a efekty mogą cię zaskoczyć! Zapytaj o nasze pomysły!