...
  • prowadzenie social media
Powrót

social media dla GAL

Na zlecenie firmy GAL Sp.j. z Poznania, prowadzimy facebookowy  fanpage „Ufamy naturze”. Skupia on wokół siebie społeczność osób, dla których ważne jest życie zgodne z naturą, zdrowe odżywianie, pozytywne nastawienie i czas spędzany z bliskimi. Kontynuując współpracę z Klientem obsługujemy kolejny profil „SPRP GAL LPMŁ Marek sp.j.”, gdzie prezentowane są treści merytoryczne dotyczące stosowania produktów z portfolio GAL Sp.j., działanie poszczególnych składników, wypowiedzi ekspertów. Na obu profilach organizowane są regularne konkursy, a działania wspierane są reklamą. Jednocześnie, prowadzona jest komunikacja obu profili w kanale Google Plus. Tu celem jest wsparcie marki i jej produktów poprzez łatwiejszy dostęp do wyszukiwarki i przemycenie haseł przewodnich w ramach usług SEO i SEM.

Utworzyliśmy także profil GAL Sp.j. w serwisie Pinterest. Poprzez obrazy prezentowane są produkty GAL Sp.j. oraz tablice wpisujące się w misję firmy GAL Sp.j. (natura, podróże, piękno, dbanie o siebie, zdrowe odżywianie, sport).

Kanał na YouTube prezentuje treści video związane z GAL Sp.j. Są tu zamieszczane filmy dedykowane konkretnym produktom, nowościom, reklamy.

Szczegóły projektu

  • Klient: GAL Sp.j.
  • Udostępnij