...
  • reklama w branży farmaceutycznej
Powrót

Lex Apteka z grey tree

Portfolio Klientów grey tree poszerzyło się o współpracę z największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim, wydawnictwem Wolters Kluwer SA.

Współpraca dotyczy promocji specjalistycznego serwisu „LEX Apteka” i polegać będzie na zaplanowaniu działań skierowanych do właścicieli i kierowników aptek. „LEX Apteka” jest jedynym na rynku elektronicznym serwisem, który odpowiada na najważniejsze pytania z prawa farmaceutycznego dotyczącego aptek, prawa pracy w aptekach, marketingu i zarządzania, rynku leków oraz praw i ochrony klientów aptek.  Z uwagi na specyfikę grupy docelowej, zaplanowane działania musiały opierać się na wykorzystaniu innych narzędzi niż Internet.

Doświadczenie Agencji grey tree w projektowaniu dedykowanych rozwiązań dla tzw. „trudnych branż”, silnie obwarowanych prawnie, przekłada się na konkretne propozycje odpowiadające celom i założeniom Klienta. Skuteczność i jakość działań grey tree potwierdzają liczni Klienci z branży prawniczej czy farmaceutycznej. Także wieloletnia współpraca z poszczególnymi Klientami jest dowodem na umiejętnie prowadzoną komunikację.

Szczegóły projektu

  • Klient: Wolters Kluwer SA